Allereerst wens ik iedereen een gezond en sportief 2022! Tevens wil ik, ook namens alle VNT-leden, Paul Honig nogmaals hartelijk bedanken voor zijn wekelijkse rubriek “Link van de Week”. Zijn zeer selectief gekozen onderwerpen hebben ons elke donderdag aan het denken gezet! Bedankt Paul!
Met veel plezier neem ik het over van Paul. Maar uiteraard sta ik open voor suggesties en/of tips om deze VNT-feature nog interessanter te maken. Kom maar door!
Omdat we nog aan het begin van dit jaar staan is het wellicht een mooi moment om je doelstellingen eens nader te bekijken, en misschien iets te modificeren? Dit kun je toepassen op je privéleven, maar ook op je professionele leven (tennisleraar), en uiteraard op de doelstellingen van je lessen en je leerlingen.
Maar doe je dat SMART? Enjoy de eerste video (4 minuten) en pas het geleerde toe op de korte en lange termijn! Happy New Year!
Hans Römer 🎾